Thumbnail image
Altoparlantë Technaxx MusicMan, e zezë
29.50 € 34.50 € (-14%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Altoparlantë Technaxx MusicMan ofron jo vetëm aftësinë për t'u lidhur me kompjuter apo pajisje mobile, por edhe me disqet microSD dhe USB, dhe gjithashtu ka built-in MP3 player dhe mbështetje për FM radio. Technaxx është një prodhues modern që fokusohet kryesisht në elektronikën argetuese, produktet e të cilës karakterizohen nga përpunimi me cilësi të lartë, përdorimi i teknologjive moderne dhe, së fundmi, çmimet e volitshme,Technaxx MusicMan është një altoparlant portativ me MP3 player të integruar, një gamë frekuence prej 150 Hz deri 18 kHz, dhe jetëgjatësi të baterisë deri në 8 orë. Përdor bateri me kapacitet 600mAh dhe lidhjet USB, microSD,

Cilësitë

Origjina Gjermani
Trashësia [mm] 52
Lartësia [mm] 50
Prodhuesi Technaxx
Ngjyra Zezë
GTIN 4260101736215
Kodi i produktit 226222

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen