Thumbnail image
Autoparlantë me mikrofon Mobilly Bluetooth Handsfree, i zi
31.50 € 32.50 € (-3%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Pajisja e lirë dhe e cilësisë së lartë për makinën pa duar që mund të bashkangjitet me një krehër metalik, mbështet Bluetooth 2.1 + EDR dhe është e përshtatshme me një pjesë të madhe të celularëve në dispozicion me këtë teknologji wireless. Pajisja ofron transmetim të pastër zëri, kurse karikimi bëhet me anë të përshtatësit të makinës. Gjithashtu mund të transmetojë muzikë ose podkaste. Gama e saj është deri në 10 metra, koha e bisedimeve është deri në 15 orë, dhe lidhja e energjisë është me një miniUSB.

Cilësitë

Origjina SHBA
Ueb-i i prodhuesit Jabra.com
Prodhuesi Jabra
GTIN 0801192415708
Kodi i produktit 224950

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen