Thumbnail image
Atlete VANS VA38FSMVE, nr 43
80.43 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Atlete me stil për meshkuj nga Vans, të cilat vijnë në ngjyrë blu me një kombinim interesant kafe. Pjesa e shputës e bardhë është e dekoruar me një shirit të hollë të errët. Të përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe rehati maksimale.

Cilësitë

Numri 43
Prodhuesi VANS
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Kanavacë
Sezona Pranverë - Verë 17
GTIN 190287931699
Kodi i produktit mVN0282-43

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen