Thumbnail image
Atlete Tamaris 1-1-24631-28, nr. 39
66.01 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Atlete Tamaris për femra me një prerje të mahnitshm me ngjyrë të zezë. Ato kane material lëkure dhe të poshtme me logon Tamaris të qëndisur. Në madhësinë 38 do t’u bëjnë të keni ecje komode dhe shumë elegante dhe nuk do të djersij këmbët tuaja.

Cilësitë

Numri 39
Prodhuesi Tamaris
Origjina Gjermani
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Lëkurë
Sezona Pranverë - Verë 17
GTIN 4055158069238
Kodi i produktit mTM0760-39

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen