Thumbnail image
Atlete Geox D8468B-0BC22-C9999, nr 40
81.11 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Atlete për femra me dizajn të mahnitshëm me dekorime të arta, që përshtaten me të gjitha stilet. Kanë dizajn mjaft unik me ngjyrë të zezë, me material cilësor në të cilin është implementuar teknologjia Geox Respira, e cila siguron ajrosjen dhe i mban të thata 100% . Atletet kanë mbërthim me zingjir anash dhe posedojnë lidhëse gjithashtu. Vrapimi, kërcimi, shëtitjet dhe aktivitetet tjera sporive do të jenë shumë të rehatshme me atletet Geox.

Cilësitë

Prodhuesi Geox
Origjina Itali
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Poliestër
Numri 40
GTIN 8058279467071
Kodi i produktit mGE0197-40

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen