Thumbnail image
Atlete GEOX D621EC-0CK22-C9999, NR 39
106.66 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Atlete sportive të femrave nga marka italiane GEOX, me ngjyrë te zezë, me një model mjaft estetik dhe të bukur. Atletet kanë një membranë e cila ju lejon këmbëve tuaj të marin “frymë” dhe nuk lejon tejnxehjen e këmbëve duke ju dhënë këmbëve tuaj nje freski. Atletet janë të lehta dhe janë mjaft cilësore, ideale për ecje dhe vrapim.

Cilësitë

Prodhuesi Geox
Origjina Itali
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Najlon
Numri 39
GTIN 8058279466500
Kodi i produktit mGE0204-39

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen