Thumbnail image
ARTI I LUFTES - MONTESKIE
3.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

POPULLI ROMAK NUK USHTRONTE AS TREGTINE E AS ZEJET .AI I KONSIDERONTE ATO SI PUNE SKLLEVERISH,DHE NESE KA NDONJE PERJASHTIM,POTHUAJ VETEM LIBERTET VAZHDONIN ZEJTARINE E TYRE TE MEPARSHME .POR, NE PERGJITHESI, NJIHNIN VEQ ARTIN E LUFTES, QE ISHTE MNYRA E VETME PER TE ARRITUR MAGJISTRATET DHE NDERET.PER KETE SHKAK ,VIRTYT USHTARAKE IU MBETEN, EDHE PASI KISHIN HUMBUR TE GJITHA TE TJERAT.

Cilësitë

Shtëpia botuese Zenit
Viti i botimit 2010
GTIN 9789928400543
Kodi i produktit ZENIT

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen