Thumbnail image
ARTI I LUFTES - MAKIAVELI
3.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

PREJ VEPRAVE MADHORE MAKIAVELIANE ,ARTI I LUFTES QE E VETMJA QE U PUBLIKUA KUR AUTORI ISHTE ENDE NE JETE.ARTI I LUFTES MUND TE CILSOHET SI VEPER KALIMTARE , PRA, NGA LITERATURA POLITIKE ,AKTIVE DHE QELLIMORE NE NJE FORME SHKRIMI ME TE SHKEPUTUR EDHE ME PESIMIST.

Cilësitë

Shtëpia botuese Zenit
Viti i botimit 2010
GTIN 9789928400536
Kodi i produktit ZENIT

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen