Thumbnail image
ARTI I LUFTES - CLAUSEWITS
3.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

VEPRA MBI LUFTËN E CLAUSEWITZIT ËSHTË AQ MADHORE SA MBETET VEPRA E FUNDIT E SHKRUAR E CILA HOLLËSISHT TREGON PËR LUFTËN DHE DETAJET E SAJ.

Cilësitë

Shtëpia botuese Zenit
Viti i botimit 2010
GTIN 9789928400550
Kodi i produktit ZENIT

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen