Thumbnail image
Aromatizues Michel Design Works, 100 ml
11.45 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Aromatizuesi për dhomë me erë të grejpfrutit të kuq jep një freski dhe aromë magjepsëse ambientit tuaj. Është ideale për largimin e erërave të padëshiruara. Aplikojeni në dhomë sipas nevojës.

Cilësitë

Prodhuesi Michel Design Works
Origjina Bahrein
Gjinia Unisex
GTIN 608666696348
Kodi i produktit kMDW014

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen