Thumbnail image
Aromatizues Fikkerts, 100 ml
9.07 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Aromatizuesi përmban aromë unike të gjetheve të domateve duke i ofruar shtëpisë suaj një aromë të begatshme dhe relaksuese. Eliminon erërat e padëshiruara dhe krijon një atmosferë të këndshme. Spërkateni kudo që është e nevojshme.

Cilësitë

Prodhuesi Fikkerts
Origjina Itali
Gjinia Femra
Lloji i produktit Pajisje ndihmëse
GTIN 820859011213
Kodi i produktit kFIK059

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen