Thumbnail image
ANTOLOGJIA E LIRIKËS FRËNGE - MUHAMED KERVESHI
20.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

GJATE PERPILIMIT TE KESAJ ANTOLOGJIE, ME POEZI FRANCEZE , ME POEZIN ME TE PASUR NE BOTE DHE ME TE LEXUAR, QESHE I DETYRUAR TA ANGAZHOJ TERE QENIEN TIME, TERE KAPITALIN E PERVOJES TIME LETRARE DHE PERGJEGJESINE E DUHUR.NE KETE ANTOLOGJI SECILA EPOKE , SECILA SHKOLLE OSE DREJTIM POETIK I KA POETET E VET ME TE NJOHUR, ME TE MERITUAR, ME PORTRETET E TYRE TE PROFILIZUARA.

Cilësitë

Origjina SHBA
Shtëpia botuese Faik Konica
GTIN 0000000000321
Kodi i produktit FAIK KONICA

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen