Thumbnail image
Antiperspirant Roll On Clarins, 50 ml
23.85 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Antiperspiranti përmban ekstrakte bimore të vajrave esenciale të portokallit, limonit dhe grejpfrutit. Parandalon djersitjen, neutralizon erën dhe shton freski gjatë gjithë ditës. Është i domosdoshëm për higjienën maksimale të trupit.

Cilësitë

Prodhuesi Clarins
Origjina Francë
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Deodorant
GTIN 3380810071290
Kodi i produktit kCL1180012785

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen