Thumbnail image
Antiperspirant Dermacol Men Agent Total Freedom, 150 ml
3.21 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Antiperspirant nga Dermacol, i cili parandalon erën e bezdishme dhe ju jep një ndjenjë të freskët dhe të pastër në sajë të aromës intensive. Ky antiperspirant është efektiv deri në 48 orë, nuk irriton lëkurën dhe ju jep ndjenjë të këndshme freskie gjatë gjithë kohës.

Cilësitë

Prodhuesi Dermacol
Origjina Republika Çeke
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Deodorant
GTIN 8590031105802
Kodi i produktit kDM5537

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen