Thumbnail image
Antiperspirant Dermacol Men Agent Extreme Clean, 150 ml
3.96 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Antiperspirant nga Dermacol, i cili parandalon erën e bezdishme dhe ju jep një ndjenjë të freskët dhe të pastër në sajë të aromës intensive, mashkullore Ky antiperspirant është efektiv deri në 48 orë, nuk irriton lëkurën dhe ju jep ndjenjë të këndshme freskie gjatë gjithë kohës.

Cilësitë

Prodhuesi Dermacol
Origjina Republika Çeke
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Deodorant
GTIN 8590031105765
Kodi i produktit kDM5535

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen