Thumbnail image
1984 - GEORGE ORWELL
9.00 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

ROMANI 1984 FLET PËR NJË BOTË QË GJENDET E NDARË NË NJË KONFLIKT TË VAZHDUESHËM. KONFLIKTI JUSTIFIKON SUNDIMIN E QEVERISË, E CILA KA ZHVILLUAR SHKENCËN ME QËLLIMIN PËR TË KONTROLLUAR DHE SHTYPUR INDIVIDIN. BOTA E ORWELL ËSHTË AJO KU JETA PRIVATE E INDIVIDIT NUK EKZISTON.

Cilësitë

Shtëpia botuese Zenit
Viti i botimit 2005
GTIN 9789992794887
Kodi i produktit ZENIT

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen