Thumbnail image
1000 RECETA PER CDO FAMILJE - FIKRIE GAGICA UKELLI
24.90 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

RECETAT,TE CILAT I GRUMBULLOI MBI 40 VJET,PA PRETENDIM QE NDONJEHERE T'I BOTOJE,MEGJITHATE I HARTOI E MENYRE TE VECANTE ,I GATOI DHE I FOTOGRAFOI PER TI BOTUAR NE KETE LIBER.

Cilësitë

Shtëpia botuese Interpress
GTIN 9789951408271
Kodi i produktit INTERPRESS

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen